Millega Keila Ringmajandus Selts tegeleb hetkel?

Keila ringmajandus tegeleb kolme suunaga – toiduringlus, kogukonnaianduse rajamine ja parandustöökoja rajamine, kus enda parandamist vajavat mööblit, esemeid ja riideid omal käel uuendada – see on hetkel pausil kuni sobivate ruumide leidmiseni. Parandustöökoja idee seisneb ka selles, et linnaelanikul oleks ka koht, kus saaks midagi ise meisterdada ja luua oma kätega. Selleks soovime sisustada töökoja vajalike vahenditega ja nii, tekib juurde üks huvitav vabaaja veetmise viis ja kogukonna kogunemiskoht.

Kus asub toiduringluse kapp?
Toiduringlussesse panustame toidukapiga, mis asub Haapsalu mnt ja Kooli tänava ristmikul. Sinna on võimalik tuua kodus üle jäävat toidukaupa ning kapis on kaubanduse koostööpartneri toidukaupu. (liitu grupiga link: https://www.facebook.com/groups/3490789964324608 ).

Millega tegeleb kogukonna aed?

Kogukonnaaed on 2022 kevad/suve projekt Harjumaa Muuseumi juures, mida juhib Heldena. Seal on võimalik näpud mullaseks teha kõigil, kellel oma peenramaa puudub. Liitu grupiga Facebooki kaudu https://www.facebook.com/groups/442664557660094/

Võib olla pilt järgmisest: vabas õhus
Kogukonna aed Keilas

Milline on koostöö teiste asutuste ja organisatsioonidega?

Meid on tegemistes toetamas pea 15 vabatahtlikust koosnev toidukapi grupp, Keila Linnavalitsuse toredad ja kaasamõtlevad ametnikud, Keila Babtistikoguduse vabatahtlikud, Alexela, Glamox, Selver ja Laulasmaa toiduringluskapi vabatahtlikud.   

Mis moodi on võimalik Keila inimesel võimalik Ringmajanduse Seltsi tegemistega ühineda?

Kõige lihtsam viis liituda on ankeediga https://www.keilaringmajandus.ee/seltsiga-liitumine/ tasuda liikmemaks ja saata meil: info@keilaringmajandus.ee